Los Angeles Clippers – Denver Nuggets – NBA Typy ( 12 wrzesień).

Na dzisiejszą noc z piątku na sobotę do zaproponowania mam kolejne spotkanie w ramach NBA play-off. W bezpośrednim starciu zmierzą się koszykarze Clippers i Nuggets. Faworytami do zamknięcia tej fazy play-off na swoją korzyść są według mnie zawodnicy Clippers.

Los Angeles Clippers – Denver Nuggets

Dla przypomnienia jest to już ćwierćfinał w play-offach NBA w którym mierzą się Clippers i Nuggets. W całej serii spotkań prowadzą koszykarze Los Angeles 3-1. Dzisiejszej nocy gospodarze wygrywając zapewnia sobie awans do półfinału rozgrywek.

W tym spotkaniu najbardziej interesuje nas postać koszykarza Porter Jr. który powinien tutaj zdobywać punkty. Ostatnio gracz jest w bardzo dobrej dyspozycji co potwierdzają jego statystyki. Po ostatnim występie nie omieszkał wyrazić publicznie w jednym z wywiadów swojego niezadowolenia, kiedy to trener ściągnął go już w połowie meczu. Dla przypomnienia po dwóch kwartach zawodnik miał już na swoim koncie 15 punktów.

W dwóch ostatnich pojedynkach pomiędzy tymi zespołami Porter zdobył 15 i 18 punktów.

Nuggets w tym pojedynku nie mają nic do stracenia i musza zagrać ofensywnie ponieważ porażka eliminuje ich z turnieju. Po ostatnim publicznym niezadowoleniu Portera dzisiaj myślę, że trener da mu mnóstwo minut a to przełoży się na punkty. Porter jest w kapitalnej dyspozycji i nie widzę dzisiaj nikogo kto by mógł go powstrzymać przed zdobyciem minimum 13 punktów.

Moja propozycja na ten pojedynek to Porter over 13 punktów.

Clippers – Nuggets Typ: Porter over 13 pkt Kurs: 1.80 Bukmacher: Betfan