NBA – Philadelphia – Atlanta

W nocy z wtorku na środę do zaproponowania mam jedno spotkanie w ramach najlepszej ligi świata jaką jest NBA. W spotkaniu bezpośrednim Philadelphia podejmie Atlante. Faworytami w tym starciu według bukmacherów są gospodarze.

Philadelphia – Atlanta

Już o godzinie 1:30 w nocy Philadephia podejmie Atlante w drugim meczu ćwierćfinałowych play-offów. Pierwsze spotkanie zostało wygrane przez koszykarzy Atlanty 128 – 124.

Od początku do końca Atlanta dominowała w tamtym pojedynku i w pewnym momencie wygrywała nawet różnicą dwudziestu punktów. Bardzo dobrze w tamtym pojedynku spisał się Embiid zdobywając aż trzydzieści dziewięć punktów.

Przeciwko Capeli radził sobie znakomicie co udowadnia jego bilans punktowy. Embiid to najczęściej faulowany zawodnik, który w poprzednim pojedynku zdobył dwanaście punktów z samych rzutów osobistych.

W swojej drużynie Embiid jest najlepszym zawodnikiem i ciągle walczy o miano MVP. Jego średnia podczas całego sezonu oscyluje wokół trzydziestu punktów.

W tym pojedynku numer dwa spodziewam się kolejnego świetnego meczu Embiida,który w ważnych większość akcji bierze na siebie a co najważniejsze jest w nich bardzo skuteczny.

Philadelphia – Atlanta Typ: Embiid over 27,5 pkt Kurs:1.60 Bukmacher: Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Podobne newsy

1 of 18