Denver Nuggets – Utah Jazz NBA – NBA typy bukmacherskie (19 sierpnia)

Na dzisiejszą noc do zaproponowania mam jedno spotkanie w ramach rozgrywek koszykówki w NBA. W bezpośrednim starciu zmierzą się Denver Nuggets i Utah Jazz. Faworytami tego starcia są zawodnicy z Denver.

Denver Nuggets – Utah Jazz

Denver w sezonie zasadniczym zajęło trzecie miejsce w Konferencji Zachodniej. Tam Nuggets wygrali czterdzieści sześć spotkań. W pierwszym spotkaniu play-off Denver pokonało Utah 135-125.

Utah natomiast w sezonie zasadniczym zajęło piąte miejsce z Konferencji Zachodniej. Zespół z Jazz zdobył czterdzieści cztery zwycięstwa.

Najważniejszą informacją w tym bezpośrednim starciu jest to iż Mike Conley nie zagra w szeregach Utah. Gobert grając przeciwko Jokicowi w ostatnich sześciu starciach pokrył spokojnie proponowaną prze zemnie linię minimalna 16 punktów.

Gobert zdobywał wtedy: 16,20,21,16,22 i 17 punktów.

Denver ma przewagę „na własnym parkiecie” przed następnym meczem i musi wykonać kilka własnych zmian, aby wirtualny tłum i hałas na arenie działały na ich korzyść.

Proponowane składy:

DAL: SG Donovan Mitchell, SG Joe Ingles, SF Royce O’Neal, PF Juwan Morgan, C Rudy Gobert
DEN: PG Jamal Murray, SG Torrey Craig, SF Michael Porter Jr., PF Paul Millsap, C Nikola Jokic

Kontuzjowani: Gary Harris , Will Barton , Vlatko Cancar , Mike Conley

Reasumując widzę dzisiaj jak Gobert zdobywa minimum 16 punktów. Kurs na ten wynik jest na bardzo dobrym poziomie i widzę w tym niezłe value.

Denver – Utah Typ: Gobert over 15,5 pkt Kurs: 1.68 Bukmacher: Etoto

0 / 5. Ocen: 0

Podobne newsy

1 of 18