Spotkanie Sochana z Tonym Parkerem

Tony Parker przeprowadził interesującą rozmowę z Jeremym Sochanem. Obu panów sporo łączy, a przede wszystkim wiek, w którym rozpoczęli grę w NBA.

Spotkanie Sochana z Tonym Parkerem
Spotkanie Sochana z Tonym Parkerem (fot. screen YouTube)

Tony Parker wypytał Sochana

W specjalnym materiale video przygotowanym przez San Antonio Spurs Parker pyta Jeremiego o włosy i opowiada o tym jaki był trener Gregg Popovich 25 lat temu. Parker dzieli się z Jeremym Sochanem swoimi doświadczeniami, opowiada o mistrzowskich drużynach Spurs, o tym co sprawiało na boisku oraz poza nim, że drużyna z San Antonio przez tak wiele lat była na szczycie i co roku liczyła się w walce o mistrzostwo NBA.

Tony Parker to jedna z legend San Antonio Spurs. Czterokrotny mistrz NBA (2003, 2005, 2007 i 2014). W 2007 roku został wybrany najlepszym graczem – MVP finałów NBA. Sześciokrotnie wystąpił w Meczu Gwiazd. Z reprezentacją Francji zdobył mistrzostwo Europy w 2013 roku. Został wtedy wybrany najlepszym zawodnikiem EuroBasketu.

Dziś Parker ma 41 lat. Zakończył karierę po sezonie 2018/19 i podobnie jak Manu Ginobili, Tim Duncan czy David Robinson, nadal mieszka w San Antonio i stara się wspierać młodych zawodników Spurs.

Cały materiał można znaleźć tutaj:

4.8 / 5. Ocen: 75

Ogromna wiedza o koszykówce to tylko miły dodatek, jaki posiada ten potężny przeredaktor. W Probasket odpowiedzialny za wszystko, od banowania niedobrych userów po pisanie relacji prosto z USA!

Podobne newsy

1 of 41