NBA na 25 stycznia. San Antonio Spurs kontra Washington Wizards.

W nocy z niedzieli na poniedziałek w najlepszej lidze świata Nba dojdzie do bezpośredniej konfrontacji pomiędzy San Antonio Spurs a Washington Wizards. Rozpoczęcie meczu zaplanowane jest na godzinę 2:00 i zostanie rozegrane w Hali Center.

San Antonio Spurs w Konferencji Zachodniej po szesnastu rozegranych spotkaniach zajmuje dziewiąte miejsce z dorobkiem ośmiu wygranych. Gospodarze przegrali ostatnie dwa pojedynki przeciwko Golden State i Dallas.

Z drugiej strony mamy Washington Wizards, które od początku tego sezonu gra tragicznie co w pełni odzwierciedla ich pozycja w tabeli. W Konferencji Wschodniej goście zajmują dopiero piętnaste miejsce z zaledwie trzema wygranymi. W ostatniej kolejce na własnym parkiecie pokonali Phoenix 128-107.

W tym pojedynku Washington będzie bardzo osłabione. Na pewno nie zagrają: Westbrook, Bryant. Niepewnym występu są także: Bertans, Neto, Hachimura, Avdija, Wagner, Smith, Brown.

Patrząc na tak potężne osłabienie goście nie widzę tutaj żadnych szans. Dla San Antonio będzie to idealny mecz na odbudowanie formy i bardzo ważne zwycięstwo.

San Antono – Washington Typ: 1 (-2,5) Kurs: 1.50 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Podobne newsy

1 of 18