Neptunas – London Lions – Kwalifikację do LM – Typ (22 września)

Już jutrzejszego dnia rozpoczną się mecze kwalifikacyjne do Ligi Mistrzów. W bezpośrednim starciu, które wybrałem zmierzą się Neptunas i London Lions. Faworytami w tym pojedynku są według mnie goście, którzy mają wielką chrapkę na fazę grupową w/w turnieju.

Neptunas – London Lions

Jest to półfinałowy mecz kwalifikacyjny do ligi Mistrzów, który zostanie rozegrany na neutralnym boisku w Bułgarii.

Neptunas to zespół pochodzący z Litwy. Zawodnicy gospodarzy bardzo pewnie rozpoczęli zmagania ligowe pokonując w pierwszej kolejce zespół z Alytaus.W ostatnim sezonie ligowym zajęli czwarte miejsce.

Goście natomiast to angielski zespół z wielkimi ambicjami i chęcią gry w tym sezonie w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Wskutek czego klub wyłożył pieniądze na sprowadzenie między innymi gracza, który występował w NBA ( Liggings). Ponadto kontrakt także podpisał Justin Robinson. Kolejnymi nowymi nabytkami Lions są : Ware’a, Okoroha, Dirk Williams, Chris Tawiah.

Dodatkową bardzo istotną informacja dla tego meczu będzie brak dwóch kluczowych zwodników w szeregach Neptunas. Nie zagrają: Gladikas oraz Einikis.

Kursy już bardzo mocno spadają na drużynę Lions i dlatego trzeba brać póki jeszcze się to opłaca. Na papierze Lions ma naprawdę dobrą drużynę i to oni są według mnie faworytami w tym starciu.

Neptunas – Lions Typ: 2 (+1,5 pkt) Kurs: 1.70 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Podobne newsy

1 of 18