eWinner rejestracja z bonusem – Jaki kod promocyjny wpisać?

Na polskim rynku zakładów wzajemnych istnieją bukmacherzy online, którzy dopiero raczkują i zaczynają zdobywanie serc klientów, ale i tacy, który są już w tym doświadczeni, doskonale go znają i posiadają bazę zaufanych odbiorców. Gdzieś pośrodku ich wszystkich zlokalizować można firmę eWinner, która choć nie działa w Polsce zbyt długo, już teraz uznawana jest za jedną z najlepszych. Pod różnymi względami. Czy rejestracja w eWinner daje jakiś darmowy bonus? Jaki kod promocyjny wpisac przy zakładaniu konta? Co ona tak właściwie oferuje i co trzeba o niej wiedzieć jeszcze zanim sięgnie się po jej usługi?

ewinner rejestracja kod promocyjny
eWinner rejestracja z bonusem – Jaki kod promocyjny wpisać?

Kim jest bukmacher eWinner online?

eWinner to polski bukmacher, który swoją siedzibę posiada w Gdyni, a który zakłady bukmacherskie przyjmuje wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Licencję na swoją działalność pozyskał w 2018 roku od Ministerstwa Finansów – wtedy też stał się legalnym operatorem. Rok ten nie jest jednak równoznaczny z rokiem rozpoczęcia działalności. Przygotowania do takowego zajęły mu bowiem rok, a serwis internetowy bukmachera pojawił się w sieci we wrześniu 2019 roku. W eWinner rejestracja jest od tamtego czasu dostępna, a użytkownicy – stale do niej zachęcani.

Z uwagi na bycie stosunkowo nowym zawodnikiem na polskim rynku zakładów wzajemnych, eWinner stara się bardzo, by zdobyć zaufanie swoich klientów. Robi to na różne sposoby. Jednym z nich jest oferowany przez eWinner bonus bez depozytu, a kolejnym – angażowanie się w sponsoring polskiego sportu. eWinner jest oficjalnym sponsorem 1. Ligi Żużlowej (Speedway Ekstraliga), ale też 2. Ligi Piłki Nożnej. W tym ostatnim przypadku jest też jedynym miejscem, w którym za darmo można obejrzeć zmagania piłkarzy. Jest też sponsorem strategicznym Polskiej Ligi Esportowej i sponsoruje kilka mniejszych klubów. Nie tylko piłkarskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Aktualnie ofertę tego bukmachera możemy znaleźć na jego stronie internetowej, ale też w obrębie zaprojektowanej przez niego aplikacji mobilnej.

eWinner – jak zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie?

Rozpoczęcie typowania w obrębie serwisu internetowego bukmachera eWinner nie należy do najtrudniejszych. Z wiadomych przyczyn operator sam postarał się o to, aby uczynić je tak łatwym i szybkim, jak to tylko możliwe. W końcu im szybciej dokonamy rejestracji i zdecydujemy się na pierwszy zakład, tym szybciej bukmacher będzie mógł zacząć na nas zarabiać. Na czym polega zatem cały proces? Można go podzielić na kilka etapów, które przedstawiamy poniżej.

 1. Rejestracja własnego konta. Jest to krok absolutnie konieczny do tego, by zawrzeć jakikolwiek zakład. Pamiętajmy, że aby móc się zarejestrować i korzystać z usług bukmachera będziemy musieli posiadać ukończony 18. rok życia. Co więcej, jeśli planujemy wykorzystać w eWinner kod promocyjny (BETONLINE), to właśnie ten moment jest jedynym, w którym będzie to możliwe. Sam proces rejestracji na www.eWinner.pl nie jest zbyt skomplikowany i sprowadza się do wypełnienia formularza rejestracyjnego. Nie zapominajmy, że podane w nim dane będą później weryfikowane. Zadbajmy więc o to, by były one w pełni prawdziwe.
 2. Logowanie. Osoby, które już posiadają własne konto powinny zalogować się na nie, co jest możliwe poprzez kliknięcie w przycisk Zaloguj się i podanie danych do logowania (ustalanych na etapie rejestracji).
 3. Dokonanie pierwszej wpłaty. Aby móc obstawiać, musimy mieć środki, za pośrednictwem których tak właściwie będziemy to robić. eWinner zapewnia nam kilka różnych form dokonywania wpłaty i tylko do nas należy to, po który z nich sięgniemy. Wpłaćmy tyle, na ile jesteśmy w stanie sobie pozwolić. Choć w eWinner bonus bez depozytu nie jest uzależniony od kwoty naszej pierwszej wpłaty, pamiętajmy, że bonus powitalny i niektóre inne promocje są z nią powiązane. Dlatego też najlepiej będzie, jeśli najpierw się z nimi zapoznamy, a dopiero później wpłacimy środki, które pozwolą nam maksymalnie je wykorzystać.
 4. Wybór spotkania do obstawiania. W lewej części serwisu bukmachera znaleźć można listę wszystkich dyscyplin, w zakresie których można u niego obstawiać spotkania sportowe. Wybierzmy więc tę, która nam pasuje, a później doprecyzujmy, które rozgrywki w jej obrębie nas interesują. Możemy też skorzystać z wyszukiwarki, by znaleźć interesujące nas spotkanie.
 5. Dodajmy odpowiedni zakład do kuponu. Zrobimy to poprzez kliknięcie w odpowiedzialne za niego pole. Pamiętajmy, że do dyspozycji nie mamy tylko głównego rynku (zazwyczaj na to, kto wygra wybrane przez nas spotkanie), ale i wiele innych rynków na zakłady bukmacherskie. Dostępne są one po rozwinięciu szczegółów konkretnego meczu.
 6. Zawrzyjmy zakład. Z prawej strony serwisu bukmacherskiego znajdziemy podgląd naszego kuponu. Dodajmy naszą stawkę (a zatem to, ile stawiamy na dany rezultat), a następnie dokładnie wszystko sprawdźmy i zweryfikujmy, czy na pewno chcemy postawić ten kupon. Potwierdźmy to kliknięciem w przycisk Postaw zakład.
ewinner oferta na dziś
Nowa oferta promocyjna Polskiego bukmachera eWinner online

Pamiętajmy, że w obrębie pojedynczego kuponu znaleźć się może kilka różnych zdarzeń – również z różnych dyscyplin sportowych. Kupony AKO wymagają jednak poprawnego obstawienia każdego z tych zdarzeń. Przed zawarciem zakładu zawsze upewniajmy się więc, że rzeczywiście chcemy to zrobić.

Weryfikacja konta użytkownika

eWinner rejestracja prowadzi do utworzenia tak zwanego konta tymczasowego. Możemy w jego obrębie bez problemu dokonywać wpłat i zawierać zakłady – z tym jednak, że z pewnymi ograniczeniami. Po przekroczeniu określonej stawki całościowej przestanie to być możliwe. Konto tymczasowe jest w stanie funkcjonować przez zaledwie 30 dni, a w jego ramach nie będziemy mogli wypłacać żadnych środków na własne konto bankowe. Taką możliwość pozyskamy dopiero po jego weryfikacji. Pamiętajmy też, że choć w eWinner kod promocyjny wykorzystamy bez weryfikacji, wiele innych bonusów takowej wymaga. Miejmy to na uwadze i nie zapominajmy, że możemy jej dokonać w dowolnym momencie. Również przed upływem 30-dniowego okresu testowego.

Na czym polega weryfikacja własnego konta u tego bukmachera? Aby przez nią przejść, musimy podesłać mu skan lub zdjęcie naszego dowodu osobistego. Ten sprawdzi poprawność podanych przez nas w czasie rejestracji danych. Jeżeli wszystko będzie się zgadzało, potwierdzi to i zmieni status naszego konta na konto stałe. Pozbawione ograniczeń. Proces weryfikacji zazwyczaj zajmuje około kilkunastu minut.

eWinner kod promocyjny i inne bonusy bukmacherskie

eWinner daje nam dostęp do bardzo szerokiej oferty promocyjnej, za pośrednictwem której stara się dotrzeć tak do nowych, jak i stałych użytkowników. Niektóre promocje dostępne w jego serwisie internetowym są tymi stałymi – inne zaś organizowane są tylko czasowo, chociażby z okazji na rozpoczęcie się większego wydarzenia sportowego.

eWinner – bonus bez depozytu

Jedną z pierwszych rzeczy, z których powinniśmy skorzystać od razu przy zakładaniu konta jest w eWinner kod promocyjny. Poprzez wpisanie w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego kodu BETONLINE jesteśmy w stanie wyraźnie podnieść nasz budżet na zakłady bukmacherskie, bez narzucania na siebie większych wymagań. Skorzystanie z tego kodu jest oczywiście w pełni darmowe, ale możliwe wyłącznie w czasie rejestracji na stronie www.eWinner.pl. Jeśli więc przegapimy naszą szansę na to, ta nie pojawi się już później.

bonusy na start ewinner
Oferta promocyjna bukmachera eWinner online

eWinner – bonusy powitalne

Bukmacher eWinner oferuje dwustopniowy bonus powitalny, który w pełni zależy od depozytu. W eWinner rejestracja daje nam możliwość zaznaczenia chęci otrzymania tego bonusu (zazwyczaj jest to zrobione automatycznie). Tylko jeśli to zrobimy, bonus ten otrzymamy.

Pierwszy etap bonusu to zwrot za pierwszy zawarty w serwisie bukmacherskim zakład. Minimalna jego stawka musi wynosić 20 złotych. Maksymalnie możemy uzyskać tutaj 100 zł zwrotu (przy zakładzie za 113,64 zł). Aby tak się stało, nasz pierwszy zakład musi zostać rozliczony jako przegrany. Jeśli jednak wygramy, będziemy w stanie odebrać wygraną, a bonus przepadnie.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Drugi bonus powitalny jest powiązany z naszą drugą wpłatą. Bukmacher jest w stanie przyznać nam 50% jej wartości (do 500 złotych), przy czym wszystkie pochodzące z niej środki trafią na specjalne konto bonusowe. Będziemy musieli obrócić je sześciokrotnie na kuponach z kursem minimalnym równym 2.50. Bonus osiągnie największą wartość, jeśli przy dokonywaniu pierwszej wpłaty zasilimy nasze konto kwotą 1000 złotych.

50 złotych na futbol

Jeżeli obstawiamy piłkę nożną w weekend, możemy skorzystać z promocji, w ramach której otrzymamy dodatkowe środki na typowanie. Wystarczy, że w sobotę zagramy kupon z dwoma zdarzeniami (z zakresu piłki nożnej) i stawką równą 49 zł (minimalny kurs łączny to 2.50), a otrzymamy 25 złotych w postaci freebetu. Będziemy je mogli wykorzystać tylko na zakłady na żywo w aplikacji mobilnej. Całą akcję możemy powtórzyć w niedzielę, by pozyskać kolejne środki na darmowe obstawianie. Do użytkowania aplikacji eWinner rejestracja nie jest wymagana (osobna). Do logowania wykorzystamy już przez nas posiadane konto użytkownika.

Oferta na zakłady bukmachera eWinner

Bukmacher eWinner nie bez powodu cieszy się w Polsce tak dużym zainteresowaniem, w rankingu bukmacherów zajmuje wysoką lokatę. Wynika ono przede wszystkim z jego bardzo szerokiej oferty na zakłady bukmacherskie. W jej ramach można obstawiać tak popularne, jak i bardziej niszowe dyscypliny sportu. Na żywo i przedmeczowo. Buk bardzo często aktualizuje swoją ofertę, wprowadzając kolejne turnieje, rozgrywki i spotkania niedługo po tym, jak te zostaną zapowiedziane. Dzięki temu możemy typować je bardzo szybko, często mając przy tym możliwość sięgania po całe setki różnych rynków na zakłady bukmacherskie. 

Dodatkowo eWinner wkrótce będzie miał w ofercie legalne gry hazardowe jak poker online, blackjack czy wojna. To już nie jest żadna nowość na Polskim rynku zakładów wzajemnych, tego typu zakłady mają najlepsi bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betfan mają gry karciane w ofercie od kilku już lat.

superbet zakłady wzajemne
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy freebet 34 PLN

Najpopularniejsze dyscypliny

Choć w eWinner rejestracja daje nam dostęp do całego mnóstwa możliwych do obstawiania dyscyplin sportu, istnieją pośród nich takie, które cieszą się zdecydowanie największym zainteresowaniem. Zazwyczaj mowa tutaj o tych, na które kursy są tutaj zdecydowanie największe, a które sam bukmacher poniekąd faworyzuje. Poniżej wypisujemy wybrane z nich.

 • Piłka nożna – jest to dyscyplina, na którą w eWinner bonus bez depozytu zdecydowanie najczęściej jest wykorzystywany. Jako najpopularniejszy sport w Polsce, jest przez tego bukmachera dość faworyzowana.
 • E-sport. EWinner jest jednym z tych bukmacherów, którzy wcale nie ignorują trendów wskazujących na coraz większe zainteresowanie obstawiających tematyką e-sportu. W jego zakresie buk ten spisuje się znakomicie, dając dostęp do większości istniejących gier i pozwalając na obstawianie mniej i bardziej popularnych turniejów w ich obrębie.
 • Koszykówka. To właśnie na polu koszykówki bukmacher eWinner budował swoją popularność. Bardzo się do niej przykłada, proponując możliwość obstawiania nie tylko najpopularniejszego w jej obrębie NBA, ale i wielu innych lig i rozgrywek. Również tych cieszących się nieco mniejszym zainteresowaniem.
zakłady bukmacherskie ewinner
Oferta zakładów bukmacherskich w eWinner online

Oczywiście dyscyplin oferowanych przez bukmachera jest sporo więcej i choć te powyższe są u niego tymi najpopularniejszymi, również wiele innych cieszy się u niego bardzo dobrym pokryciem. Podobnie jak inni najlepsi bukmacherzy w Polsce, także i eWinner stawia na piłkę nożną, która niepodzielnie króluje w naszym kraju.

Zakłady bukmacherskie na żywo

Z oferty bukmachera można korzystać na dwa sposoby. Ten standardowy to obstawianie przedmeczowe, a zatem zanim dane spotkanie tak właściwie się rozpocznie. Drugi sposób to zakłady na żywo – w czasie trwania meczów. Z uwagi na rozwiązania technologiczne, z jakich bukmacher musi przy nich korzystać (konieczność zaangażowania pracownika w obsługę każdego meczu), oferta na nie jest wszędzie ograniczona. W eWinner jest też jednak bardzo szeroka.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Oferta LIVE tego bukmachera pokrywa wiele popularnych dyscyplin sportu. Można mieć pewność, że każdy większy turniej i rozgrywki w zakresie piłki nożnej, siatkówki, tenisa czy koszykówki znajdą się w jej obrębie. Co ciekawe, w eWinner rejestracja daje nam też dostęp do darmowych transmisji wybranych spotkań sportowych. Dzięki nim z kolei możemy uczynić nasze zakłady na żywo jeszcze przyjemniejszymi.

Sporty wirtualne

Poza swoją standardową ofertą na zakłady bukmacherskie, eWinner daje też możliwość skorzystania z usługi dodatkowej związanej ze sportami wirtualnymi, to popularna oferta, którą mają także takie firmy jak STS czy Fortuna. W jej ramach możliwe jest obstawianie fikcyjnych rozgrywek w zakresie piłki nożnej, koszykówki, tenisa czy wyścigów psów. Za ich opracowywanie odpowiedzialny jest komputer, a wszystko jest zaprezentowane w postaci krótkich symulacji komputerowych. Jedno spotkanie trwa tutaj zaledwie kilka minut. Co ciekawe, w ramach piłki nożnej bukmacher opracował wirtualne ligi, dzięki którym kolejne zakłady są jeszcze bardziej ekscytujące. Zwłaszcza że można śledzić postępy konkretnych drużyn w tych właśnie ligach.

Sporty wirtualne są usługą dostępną całodobową.

Warto wiedzieć: choć w eWinner kod promocyjny BETONLINE uprawnia nas do wykorzystania dodatkowych środków również na sporty wirtualne, nie każdy bonus daje taką możliwość. Pamiętajmy o tym planując nasze obstawianie.

Dodatkowe funkcjonalności i plusy eWinner

eWinner to nie tylko szeroka oferta na zakłady bukmacherskie – tak na żywo, jak i przedmeczowo. W eWinner bonus bez depozytu, bonus powitalny czy inne promocje nie są wszystkim, na co możemy liczyć. Czego jeszcze możemy się więc spodziewać po tym operatorze zakładów wzajemnych?

 • Aplikacja mobilna – działająca z systemami Android oraz iOS aplikacja mobilna bukmachera eWinner umożliwia nam obstawianie z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja mobilna eWinner jest świetnym narzędziem, naszpikowanym funkcjonalnościami. Logowanie odciskiem palca pozwoli nam w niej wejść szybciej do typowania, a dzięki powiadomieniom push będziemy mogli być zawsze na bieżąco – informowani, chociażby o bramkach strzelonych w meczu, który obserwujemy.
 • Cashout – opcja cashout pozwala nam szybko wycofać się z zakładu, który już uznajemy za wygrany. Mimo że jeszcze nie został on w pełni rozegrany. Opcja ta jest świetna dla wszystkich osób, które zawierają zakłady AKO. Oczywiście wcześniejsze rozwiązanie zakładu wiąże się z mniejszą wygraną. Znacząco jednak zmniejsza ryzyko.
 • Custom Bet – u bukmachera eWinner jesteśmy w stanie zakładać się praktycznie o wszystko. Jeśli chcemy, możemy mu zasugerować zakład, który – po poprawnej weryfikacji – trafi do jego oferty. Oczywiście pamiętajmy, że stanie się on dostępny dla wszystkich. Dlatego też tak istotne jest to, by dotyczył tematu ogólnego, a nie niemożliwych do zweryfikowania, a możliwych do zmanipulowania spraw prywatnych.
 • Statystyki – bukmacher eWinner pozwala nam sięgnąć po statystyki wielu spotkań sportowych, które czerpie od najpopularniejszego ich dostawcy – Sports Radaru. Dzięki nim jesteśmy w stanie dokładnie analizować wszystkie mecze. Bez potrzeby opuszczania jego strony. W eWinner rejestracja nie jest konieczna do tego, by przeglądać dane statystyczne.
 • Loża VIP – buk zaprasza swoich wybranych klientów do współpracy w ramach stworzonego przez niego programu lojalnościowego. Zapewnia on mnóstwo korzyści, które z pewnością zainteresują osoby zostawiające u bukmacherów mnóstwo środków pieniężnych. Do loży zapraszani są tylko najwierniejsi obstawiający – można zgłosić chęć członkostwa za pośrednictwem specjalnej strony lub samemu czekać na zaproszenie.

Należy pamiętać, że eWinner jest bukmacherem o stosunkowo niewielkim stażu. To z kolei oznacza, że wciąż się rozwija i wprowadza do swojej oferty coraz to nowsze funkcjonalności. W przyszłości więc z pewnością będzie ich wiele więcej.

 

5 / 5. Ocen: 4

Maniak koszykarski od co najmniej dekady, oglądam wszystko, co się da, żeby być na bieżąco. Od kilku lat w redakcji odpowiedzialny za newsy ze świata koszykówki.

Podobne newsy

1 of 15