Typowanie w Betclic Polska – bonusy, opinie, aplikacja

Wszyscy ci, którzy interesują się zakładami bukmacherskimi i w jakikolwiek sposób mieli z bukmacherką do czynienia, to na pewno kojarzą oni taką nazwę, jak Betclic. Bukmacher, który od wielu lat jest potentatem na rynku europejskim prężnie działał również w Polsce. Jednak w 2017 roku nagle zniknął z naszego kraju i nie można było już korzystać z jego usług. Wszystko za sprawą znowelizowanej Ustawy Hazardowej, która ograniczyła nieco dostęp do polskiego rynku bukmacherskie. O samej ustawie powiemy nieco później. Co ważniejsze, bukmacher Betclic do naszego kraju powrócił i z miesiąca na miesiąc działa coraz prężniej, co przekłada się na zainteresowane osoby. Jak wygląda oferta, którą wypuściła ta firma? Jakie opinie na jej temat mają eksperci, a także typerzy? To wszystko i o wiele więcej – chociażby na temat bonusów i kodów promocyjnych w poniższym artykule. Dzisiaj na tapecie Betclic i postaramy się przekazać wszystko, co wiemy o tym bukmacherze.

bukmacher betclic polska 2021
Typowanie w Betclic Polska – bonusy, opinie, aplikacja

Dlaczego Betclic musiał zniknąć z polskiego rynku?

Betclic na pewno jest dobrze znany wszystkim tym, którzy zajmowali się typowaniem już kilka lat temu. Firma ta była dostępna dla polskich graczy do końca 2016 roku, kiedy to władza wprowadzała poprawkę do Ustawy Hazardowej. Na jej mocy wielu bukmacherów – w tym również Betclic – straciły możliwość legalnego działania.

Aby spełniać wszystkie wymogi, które narzuciła ustawa, firmy bukmacherskie musiały się sporo natrudzić, aby otrzymać licencję od Ministerstwa Finansów. Przede wszystkim bukmacherzy od 2017 roku musza odprowadzać podatki do polskiego skarbca, posiadać polską domenę internetową, weryfikować wiek graczy – czy na pewno są już pełnoletni i mają wszystkie prawa wynikające z tego tytułu, a także wiele innych warunków, które do łatwych nie należą. Jednak dzięki tym obostrzeniom zrobił się porządek z grami hazardowymi. Teraz, aby prowadzić tego typu interes wszystko musi być prawnie potwierdzone, a także kontrolowane.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Betclic po prawie dwóch latach nieobecności w Polsce zadbał o wszystkie regulacje i otrzymał w końcu, pod koniec 2018 roku licencję od Ministerstwa na organizowanie w naszym kraju gier hazardowych. Działalność – internetową rozpoczął on na początku 2019 roku i od tego momentu Betclic w Polsce jest w 100% legalnym bukmacherem.

Rejestracja w Betclic z kontem tymczasowym

Gdy dana osoba zdecyduje się, że chce rozpocząć swoją przygodę z typowaniem i bukmacherką to musi na samym początku przejść proces rejestracji na tronie www.Betclic.pl. W zakładach sportowych Betclic jest on naprawdę prosty i jak sam bukmacher wskazuje – trwa tylko kilka minut. Po wejściu w odpowiednią zakładkę „zarejestruj się”, pokaże się formularz do uzupełnienia. Każdy zainteresowany musi przygotować swoje podstawowe dane i wpisać je w odpowiednie rubryki. Na początku musimy wskazać tylko swoje imię i nazwisko, adres e-mail, a także datę urodzenia. Potem przechodzimy już do bardziej konkretnych danych, jakimi na pewno są: numer rachunku bankowego, PESEL, skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości (może to być paszport, czy dowód osobisty – każdy dokument, który potwierdzi nasze dane osobowe wraz z PESEL-em).

Na sam koniec wystarczy wybrać swój nick i hasło, a także – co bardzo ważne możemy wpisać kod promocyjny, dzięki któremu można otrzymać świetny bonus. Wystarczy we wskazaną rubrykę wpisać „KOD550”, a dzięki niemu otrzymamy jeszcze więcej pieniędzy w promocji od Betclic. Jest to tak naprawdę jedyny bonus na start od tego bukmachera, jednak ze wszystkich bukmacherów – jeśli chodzi o cashback – bo o nim mowa, to jest on najwyższy na rynku. Polega on na wpłaceniu na swoje konto depozytowe środków i postawienie zakładu za wybraną przez siebie kwotę. Taki kupon jest ubezpieczony na 550 złotych, czyli w przypadku postawienia kuponu właśnie za tę kwotę – przy niepowodzeniu otrzymamy zwrot całej kwoty na nasze konto bukmacherskie. Jest to ubezpieczenie pierwszego zakładu, na które zdecydował się bukmacher. Tak jak wspominaliśmy Betclic ma największą kwotę cashback-u na polskim rynku.

betclic bonus bez depozytu 2021
Nowa oferta bonusowa z Betclic z kodem promocyjnym: KOD550

Wracając do samej rejestracji – po wpisaniu tego kodu na stronie bukmachera www.Betclic.pl wystarczy już tylko wysłać formularz i czekać na maila zwrotnego od bukmachera. Gdy tylko on przyjdzie, można rozpocząć obstawianie.

Należy także wspomnieć, że istnieje możliwość założenia konta bez zbędnego podawania swoich danych. Wystarczy uzupełnić tylko zakładkę z naszymi danymi osobowymi, wybrać swój nick, a także hasło. Nie podajemy wtedy żadnych danych dotyczących naszego konta bankowego, czy zdjęcia dowodu tożsamości. Wtedy jednak nasze konto otrzymuje status „konta tymczasowego”, które będzie otwarte przez 90 dni. W tym okresie można wypróbować bukmachera, czy będzie spełniał oczekiwania zainteresowanych graczy. Niestety przy takim koncie nie posiada się wszystkich praw, które mają typerzy z kontem na stałe.

Główną „wadą” konta tymczasowego jest brak możliwości wypłaty środków pieniężnych z konta depozytowego na konto bankowe. Zwykle ustawione są limity, które ograniczają gracza, jeśli chodzi o obrót – w Betclicu jest to 5000 złotych. Oczywiście wszystkie zgromadzone środki będą dostępne do wypłaty, jak tylko chętni gracze postanowią dokończyć rejestrację i otrzymać status stałego gracza.

Oferta zakładów w Betclic Polska

Czas przejść do samej oferty od Betclic. Bukmacher ten ma spore doświadczenie na rynku, ponieważ działa od 2005 roku, a jego głównym ośrodkiem jest Francja, a także Anglia. W tych krajach działa naprawdę prężnie i dzięki temu mógł on rozpocząć próby wejścia na kolejne rynki. W Polsce jest dobrze znany (prawie tak jak STS czy Fortuna) i już kilka lat temu posiadał on rzeszę chętnych typerów, którzy zdecydowali się obstawiać – właśnie za pośrednictwem tej strony. Dzisiaj jako legalny bukmacher również nie ma się czego wstydzić i osoby, które są zainteresowane bukmacherką, mogą obstawiać wiele kombinacji na przeróżne zakłady.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Betclic posiada w swojej ofercie wiele klasycznych dyscyplin sportowych. Każdy może znaleźć coś dla siebie – od tych najbardziej popularnych sportów, czyli piłki nożnej, tenisa, siatkówki, czy koszykówki, przez piłkę ręczną, hokej, biathlon, aż do snookera, żeglarstwa, czy krykieta.

Poza tym jak na bukmachera dążącego do miana jednego z lepszych w kraju, Betclic przygotował także ofertę dla osób zainteresowanych e-sportem. Typerzy mogą obstawiać takie gry jak: Counter Strike, League of Legends, Rocket League, czy Dota. Wybór tej dziedziny sportu jest naprawdę spory, jak na realia polskiego rynku.

Ciekawym dodatkiem pozasportowym jest zakładka dotycząca zakładów specjalnych. Betclic umożliwił swoim typerom zakłady na bieżące wydarzeń. Dzięki temu gracze mogą obstawiać chociażby to, kto zostanie kolejnym papieżem, nowym prezesem PZPN, a także – który aktor wcieli się w rolę kolejnego Jamesa Bonda. Oczywiście jest to swego rodzaju dodatek, jednak jak najbardziej możliwy do obstawienia. Jak tylko ktoś poczuje taką potrzebę, to może pójść również w kierunku zakładów specjalnych. Dzięki temu Betclic wpisuje się do grona tych bukmacherów, którzy posiadają kompleksową ofertę, zarówno klasyczną na sporty rozgrywane „na żywo”, ale także poszedł on z duchem czasu i wypuścił zakłady na e-sport, a także wydarzenia rozrywkowe i polityczne. Jedynie to, co rzuca się w oczy, to brak oferty na sporty wirtualne, czyli komputerowe gry dotyczące najpopularniejszych sportów – czy to piłki nożnej, czy gonitw konnych, czy wyścigów psów. Większość bukmacherów w swojej ofercie takie zakłady posiada – Betclic na ten moment nie wszedł z takimi zakładami dla swoich graczy.

Bonusy dla nowych, jak i stałych graczy w Betclic online

Współcześnie, żeby istnieć na polskim rynku bukmacherskim, przy ponad 15. legalnych bukmacherach, trzeba pod jakimkolwiek względem się wyróżniać na tle innych. I tak Betclic posiada naprawdę wartą uwagi ofertę bonusową – a to dlatego, że posiadają je dla nowych, jak i stałych graczy. Wszystko po to, aby nie tylko zachęcić potencjalnie chętnych, nowych graczy, ale także – co ważniejsze – utrzymać tych stałych typerów, którzy zdecydowali się obstawiać właśnie u tego bukmachera.

Pierwszą promocją jest wskazany wyżej cashback. Bukmacher oferuje zwrot środków do 500 złotych, jednak z podanym na początku artykułu kodem gracze mogą otrzymać nawet 550 złotych na konto, jeśli tylko zakład okaże się przegrany. Oczywiście nie można zapominać o wymogach, które trzeba spełnić, aby bonusy trafiły z konta bonusowego, na konto depozytowe, czyli takie, z którego środki można przelać na konto w banku. W przypadku cashback’a każdy, kto zdecyduje się na uczestnictwo w tym bonusie, musi dokonać sześciokrotnego obrotu otrzymanej kwoty, po kursie minimalnym całego kupony 2.0. Gdy to wszystko zostanie spełnione, środki zostaną automatycznie przelane na konto gracza.

betclic polska kod promocyjny bonus
Betclic kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

Przechodząc do bonusów, które może otrzymać każdy stały gracz, to jest ich nieco więcej i wyglądają naprawdę dobrze. Pierwszy z nich nazywa się „boost” i jest gwarancją najwyższego kursu na dane zdarzenie na rynku. Codziennie każdy typer może znaleźć po kilka takich typów w zakładce „super kursy”. Zwykle są to wyższe kursy na ważne wydarzenia, czy mecze na szczycie, a pojawiają się około 2-3 godziny przed rozpoczęciem danego spotkania. Dlatego czasem lepiej jest poczekać nieco z wzniesieniem zakłady, aby móc otrzymać lepszy kurs na poszczególne zdarzenie. W większości przypadków na taki boost można postawić maksymalnie 25 złotych – przy czym nie musi to być zakład typu SOLO, możemy dołączyć go również do kuponu wielokrotnego. Co ważne – odróżnia się on od innych kursów tym, że w prawym górnym rogu oznaczony jest rakietą.

Następnym bonusem jest „multi+”, czyli coś, dla zainteresowanych obstawianiem tak zwanych „taśm”. Im więcej zakładów na jednym kuponie, tym wyższy procent doliczony zostaje do ewentualnej wygranej. Zaczyna się od sześciu zdarzeń, a kończy na 20 (tyle maksymalnie można postawić na jednym kuponie w Betclic). Dla przykładu – gdy gracz postawi pięć spotkań otrzyma dodatkowe +5%, przy chociażby 9 zdarzeniach jest to +30%, a obstawiając 13 i więcej zdarzeń na jednym zakładzie gracze mogą otrzymać +50% do wygranej.

polski bukmacher bez podatku
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

W tym zestawieniu nie może również zabraknąć promocji o wdzięcznej nazwie „Piłkarski Jackpot”. Jest to możliwość zyskania dodatkowych pieniędzy do wygranego kuponu. Bukmacher wyszedł z pewną kwotą – na ten moment jest to 20000 złotych. Polega to na wytypowaniu całej kolejki danej ligi, wskazanej przez bukmachera – czy to angielskiej, polskiej, może niemieckiej. Wszystko zależy od danego tygodnia. Aby móc wziąć udział w takiej promocji należy postawić osiem spotkań jednotorowo, czyli na zwycięstwo gospodarzy, gości, lub remis. Jeśli uda się to wytypować poszczególnym graczom, to otrzymują oni dodatkowo wskazaną kwotę z  promocji „Piłkarski jackpot”. Oczywiście jest to suma do podziału, więc gdy wygra dwóch graczy będzie to po 10000 złotych, gdy 5. typerów, to po 4 tysiące itd.

Kolejną – i ostatnią, którą przedstawimy –  promocją jest tak zwana „Liga Betclica”, czyli regularne stawianie, za które można otrzymać dodatkowe środki do grania. Warunki, jakie trzeba spełnić są następujące – w przeciągu tygodnia należy postawić 10 zakładów za minimum 20 złotych i po kursie co najmniej 2.0. Jeśli danym graczom uda się tego dokonać, to są oni uprawnieni do bonusu w wysokości 10 złotych. Przy każdym kolejnym tygodniu takiego obstawiania mogą oni zyskać jeszcze więcej, nawet do 50 złotych w bonusie, jeśli zainteresowani będą obstawiać przez cztery kolejne tygodnie właśnie w taki sposób.

Atuty Betclica, czyli co mogą zaoferować typerom

Poza wskazanymi bonusami i promocjami Betclic daje możliwość swoim typerom na jeszcze więcej. Przede wszystkim może on pochwalić się telewizją bukmacherską, czyli Betclic TV, z której każdy, kto obstawia za pośrednictwem bukmachera Betclic ma możliwość korzystać. Jedynym warunkiem jest wniesienie jednego zakładu w przeciągu 24 godzin. Gdy to zostanie spełniony można oglądać najlepsze piłkarskie spotkania – od ligi hiszpańskiej, przez niemiecką, aż do drugich lig chociażby holenderskiej. Do tego oczywiście inne sporty, jak siatkówka, czy koszykówka – a w niej spotkania najlepszej ligi koszykarskiej świata, czyli NBA.

ewinner oferta na dziś
Nowa oferta promocyjna Polskiego bukmachera eWinner online

Cashout, to kolejna funkcja, którą Betclic wyróżnia się na tle innych bukmacherów. Tutaj każdy typer może nawet w trakcie trwającego spotkania dokonać wypłaty swoich środków. Oczywiście o tym, kiedy będzie dostępny cashout decyduje bukmacher, jednak Betclic pozwala na skorzystanie z tej funkcji bardzo często. Jak tylko wyniki są stosunkowo pozytywne, a kwota przekracza wkład własny typerów, to od razu pojawia się możliwość skorzystania z niego. Zdarza się również, że gdy w przypadku postawionych 6. spotkań nie wchodzi tylko jedno, to nawet wtedy istnieje możliwość zamknięcia kuponu i otrzymania chociażby części funduszy, z założeniem, że będą one „na plus” dla gracza.

Na uwagę zasługuje również sama aplikacja mobilna od tego bukmachera. Betclic stworzył ją oczywiście zarówno na IOS’a, oraz Androida. Nie różni się ona w żaden sposób od strony internetowej, co współcześnie jest ogromnym plusem. Wszystko jest dokładnie takie same, jak w Internecie – mamy dostępna do zakładów przedmeczowych, live, statystyk, a także telewizji bukmachera. Aplikacja jest przejrzysta i nie posiada żadnych widocznych błędów, co jak na aplikacje mobilne jest również czymś pozytywnym.

Betclic opinie na temat bukmachera

Podsumowując opis tego bukmachera, to trzeba przyznać, że jak na krótki okres funkcjonowania, to jego oferta jest kompleksowa. Każdy, kto jest zainteresowany obstawianiem meczów znajdzie coś dla siebie i będzie się czuł na tej stronie komfortowo, gdyż Betclic opinie ma naprawdę bardzo dobre, wielu graczy chwali tego bukmachera nie tylko za wysokie kursy ale także za aplikację mobilną, bonusy czy marżę. Dobrze skrojona oferta zarówno pod typerów, którzy chcą obstawiać klasyczne dyscypliny sportowe – ze sporą liczbą kombinacji na poszczególne mecze i możliwością oglądania spotkań za pośrednictwem platformy Betclic TV.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kursy zarówno przedmeczowe, jak i te na zakłady live są jednymi z wyższych na rynku, a dzięki promocji „boost”, każdy może upolować najwyższy kurs na poszczególne zdarzenia. Poza tym oczywiście oferta dla nowoczesnych typerów, którzy związani są z dyscyplinami e-sportowymi, tylko sprzyja rozwojowi firmy i wprowadza ją na wyższy, nowoczesny technologicznie poziom.

Nie można zapominać również o tym, że firma bukmacherka Betclic jest sponsorem wielu znakomitych drużyn sportowych. Zaczynając chociażby od naszej dumy narodowej, w której jesteśmy jedną z najlepszych reprezentacji świata – a mianowicie siatkówki. To właśnie ten bukmacher jest oficjalnym sponsorem polskiej siatkówki. Do tego dochodzi również sponsorowanie Piasta Gliwice, czyli ostatniego mistrz Polski z sezonu 2018/2019, oraz Lechii Gdańsk, czyli kolejnej drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej polskiej piłki.

Betclic dobrze wie, jak organizować zakłady bukmacherskie. W Polsce stał się on popularny jeszcze przed wprowadzeniem znowelizowanej Ustawy Hazardowej i gdy wrócił po dwóch latach nieobecności, to cały czas w pamięci zainteresowanych typerów na pewno był. Być może dlatego było tej firmie łatwiej wejść po raz kolejny na polski rynek. Z drugiej strony dzięki piętnastoletniemu doświadczeniu w branży nie ma się co dziwić, że Betclic wie, co zrobić, żeby przyciągać typerów. Na pewno można ich zaliczyć do ścisłej czołówki bukmacherów w naszym kraju.

5 / 5. Ocen: 11

Maniak koszykarski od co najmniej dekady, oglądam wszystko, co się da, żeby być na bieżąco. Od kilku lat w redakcji odpowiedzialny za newsy ze świata koszykówki.

Podobne newsy

1 of 15