Trefl – Anwil bilety. Jak kupić wejściówki, kiedy przedsprzedaż? (24.04.2023)

24.04.2023 odbędzie się hitowe starcie Trefl – Anwil. Bilety na to wydarzenie na pewno rozejdą się bardzo szybko. Kiedy rusza przedsprzedaż, jak z niej skorzystać?

Trefl - Anwil bilety. Jak kupić wejściówki, kiedy przedsprzedaż? (24.04.2023)
Trefl – Anwil bilety. Jak kupić wejściówki, kiedy przedsprzedaż? (24.04.2023)

Bilety na mecz Trefl – Anwil 24.04.2023

Przypomnijmy, iż mecz pierwotnie miał zostać rozegrany 24 kwietnia o 17:30 w ERGO ARENIE. Ze względu na udział Anwilu Włocławek w finale FIBA Europe Cup zarząd Energa Basket Ligi podjął decyzję o zmianie terminu zmagań. Niestety, od piątku 21 kwietnia do niedzieli 23 kwietnia włącznie w hali na granicy Sopotu i Gdańska będą odbywały się spektakle Cirque du Soleil, w związku z czym musieliśmy przenieść spotkanie do Hali 100-lecia.

Chcemy pogratulować Anwilowi sukcesu, jakim bez wątpienia jest awans do finału FIBA Europe Cup – mówi prezes Trefla Sopot, Marek Wierzbicki. – W zeszłym sezonie przekonaliśmy się, że to wymagające rozgrywki. Życzmy włocławianom zdobycia wymarzonego trofeum.

W rundzie zasadniczej wszystkie mecze z kategorii „I” planowaliśmy rozegrać w ERGO ARENIE. Nowy termin meczu z Anwilem sprawia, że to niestety nam się nie uda. Żałujemy, gdyż nasze mecze od zawsze przyciągają wielu kibiców, a obecna sytuacja w tabeli sprawia, że rywalizacja jest jeszcze bardziej ekscytująca i być może przyciągnęłaby na trybuny jeszcze więcej osób – kontynuuje prezes.

Rzeczywistość jest jednak inna i musimy się do niej dostosować. W Hali 100-lecia będziemy mieli do dyspozycji niespełna 2000 miejsc. Najważniejsi są dla nas żółto-czarni kibice, dlatego zdecydowaliśmy się na opcję przedsprzedaży. Gdybyśmy rozgrywali mecz w ERGO ARENIE, to nie byłoby takiego tematu. Chcemy dać szansę kupna biletów najpierw tym osobom, które wspierały nas w bieżących rozgrywkach. Jeżeli wejściówki nie zostaną wyprzedane, wówczas trafią do otwartej sprzedaży – kończy Marek Wierzbicki.

Przedsprzedaż internetowa ruszy w niedzielę i potrwa przez dokładnie cztery dni, do 20 kwietnia 12:00. Z tej opcji mogą skorzystać wszystkie osoby, które posiadają dowolny bilet z naszego meczu domowego w sezonie 2022/2023. Wystarczy, że skorzystacie z dedykowanego kodu, który znajdziecie w odpowiednim miejscu na bilecie.

Legalni bukmacherzy w Polsce spodziewają się bardzo wyrównanego starcia w Ergo Arenie. Kto będzie górą?

5 / 5. Ocen: 21

Ogromna wiedza o koszykówce to tylko miły dodatek, jaki posiada ten potężny przeredaktor. W Probasket odpowiedzialny za wszystko, od banowania niedobrych userów po pisanie relacji prosto z USA!

Podobne newsy

1 of 41