Typy z NBA na 24 grudnia. Co obstawiać u bukmachera?

Na Noc z 23/24 grudnia do zaproponowania mam cztery pojedynki w ramach niedawno rozpoczętej najlepszej ligi Świata (NBA). W wybranych meczach zmierza się: Phoenix kontra Dallas, Cleveland – Hornets, Orlando – Miami oraz Chicago – Atlanta.

Phoenix – Dallas

Bezpośredni mecz pomiędzy Phoenix a Dallas w ramach rozgrywek NBA. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 4:30 i zostanie rozegrane w Talking Sticks Resort Arena.

Phoenix wchodzi w nowy sezon z nowymi zawodnikami. Do ekipy Przyszedł Paul, natomiast odeszli Rubio i Oubre.

W tym starciu biorę pod lupę bardzo utalentowanego Ayton, który w grze z Paul będzie miał o wiele łatwiej niż w poprzednim sezonie. Młody Amerykanin to jeden z największych moim zdaniem talentów tego pokolenia. Bardzo dobrze czyta grę, potrafi wygrać pojedynek 1 na 1 i świetnie rzuca z dystansu.

Z drugiej strony mamy Dallas, które w zeszłym sezonie odpadło w 1.8 przegrywając właśnie z Phoenix. Goście mają znakomite trenera, który świetnie potrafi ustalić taktycznie zespół oraz zmotywować zawodników do lepszej gry.

W szeregach gospodarzy nie zagra Nader oraz Saric. Niepewnymi występu są: Johnson oraz Payne.

W tej konfrontacji idę w stronę over punktowego Ayton, który powinien mieć znakomitą szasnę do uzyskaniu kilkunastu punktów w tym starciu.

Phoenix – Dallas – Typ: Ayton over 18,5 pkt Kurs: 1.80 Bukmacher: Forbet

Cleveland – Charlotte

Drugim pojedynkiem w NBA będzie bezpośrednie starcie pomiędzy Cleveland a Charlotte. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 1:00 i zostanie rozegrane w Rocket Mortgage FieldHouse.

Charlotte ma w swoich szeregach gwiazdę taką jak Gordon Hayward z Boston Celtics. Do tego dołączamy Zeller, Rozier, którzy tworzą zespół lepszy od Cleveland. W Draft został pozyskany kolejny cenny gracz, taki jak Lamelo Ball.

Cavs to bardzo słaba drużyna moim zdaniem śmiem twierdzić, że najgorsza w NBA, bez lidera. Dodatkowo w tym spotkaniu będą bez Love i K. Portera (2 ich najlepszych zawodników).

W tym sezonie spodziewam się, że niezwykle ciężko będzie wygrywać mecze zespołowi bez obrony a takim właśnie jest ekipa z Hornets.

Hayward będzie nie do zatrzymania dla Charlotte, a to może mieć decydujące znaczenie dla zakładu. Wspaniała okazja na rozpoczęcie sezonu dla Hornets.

Cleveland – Charlotte Typ: 2 Kurs: 1.72 z dogrywką Bukmacher : STS

Orlando – Miami

Kolejnym pojedynkiem będzie bezpośrednie spotkanie pomiędzy Orlando a Miami. Rozpoczęcie meczu zaplanowane jest na godzinę 1:00 i zostanie rozegrane w Amway Center.

Miami to aktualni wicemistrzowie NBA z ubiegłego sezonu, którzy wkraczają w nową odsłonę w pojedynku przeciwko Orlando. Zespół zatrzymał aż 90% swoich koszykarzy marząc o kolejnym znakomitym sezonie. Dragic, Butler to jego 2 gwiazdy, zawodnik Adebayo, który wykazał się znakomitą progresją oraz młody gracz T. Iron.

Z drugiej strony mamy zespół Orlando, który ma praktycznie taki sam skład co w ubiegłym sezonie. Na uwagę zasługują  Fournier, Vucevic Gordon, którzy są znakomici.

Moim zdaniem Orlando nie będzie liczyć się w walce o tytuł. Aktualnie to top 10 w NBA patrząc na nazwiska. Każdy inny wynik tej ekipy będzie dla mnie sporym zaskoczeniem.

Szczerze mówiąc, Miami jest o wiele lepsze i powinno wygrać zwycięstwo nie tylko ze względu na lepszy skład, ale także za jakość strzałów zewnętrznych i jakość ofensywną.

Szczerze mówiąc, Miami jest o wiele lepsze i powinno wygrać nie tylko ze względu na lepszy skład, ale także patrząc na ich ogromną siłę w ofensywie.

Orlando – Miami Typ:2 Kurs: 1.50 Bukmacher: STS

Chicago – Atlanta

Ostatnim pojedynkiem w NBA jaki opiszę na tą noc będzie bezpośrednie stracie pomiędzy Chicago Bulls a Atlanta. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 2:00 i zostanie rozegrane w United Center.

Kilka dni temu (przed sezonem) startująca piątka Hawks miała duże problemy z uzyskaniem jakiejkolwiek przewagi punktowej przeciwko Memphis. Z drugiej strony Chicago zaprezentowało świetną formę w ostatnich dwóch meczach przed sezonem, więc myślę, że te kursy są błędem. Byki powinny być faworytami tej gry.

Na nieszczęście dla Atlanty to sporo kontuzji zawodników drużyny walczącymi z problemami. Było już wiadomo, że Kris Dunn, Onyeka Okongwu i Tony Snell będą niedostępni dla Hawks, ale Rajon Rondo został już wykluczony. Sarah Spencer z AJC informuje, że nieobecność Rondo jest związana z udziałem w pogrzebie i nie uzyskał pozytywnego wyniku na COVID-19.

Patrząc na te wszystkie informacje drużynę Atlanty czeka niewątpliwie ciężki mecz bardziej z samym sobą niż rywalami. Mnóstwo nieobecności już na samym początku z dobrą drużyną Chicago nie prognozuje zbyt dobrze.

Chicago – Atlanta Typ: 1 ( +6,5 ) Kurs: 1.50 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Podobne newsy

1 of 18