Legalne zakłady bukmacherskie – jak obstawiać mecze?

Legalne zakłady bukmacherskie TOP20 – jak obstawiać mecze? Internet jest czymś, co daje nam nieograniczony dostęp do informacji z całego świata. Prawdą jest jednak, że czasem za jego pośrednictwem możemy uzyskać dostęp do takich rzeczy, które okazują się nie do końca legalne. Jedną z tych rzeczy mogą być zakłady bukmacherskie umożliwiające obstawianie spotkań sportowych (a od jakiegoś czasu również i e-sportowych). Zgodnie z Ustawą Hazardową z 2017 roku, lista podmiotów mogących świadczyć tego typu usługi w sieci jest bardzo ograniczona – w związku z czym wybierając operatora, u którego rozpoczniemy obstawianie, musimy poważnie się nad tym zastanowić. Jakie cechy powinien spełniać i jakie zakłady bukmacherskie w Polsce są na pewno tymi godnymi zaufania?

jak obstawiać legalnie
Legalne zakłady bukmacherskie TOP 20 – jak obstawiać mecze?

Zakłady bukmacherskie w Polsce – czy wszystkie są legalne?

Podstawą w rozmowie o legalnych zakładach bukmacherskich w Polsce jest ustalenie, co ta „legalność” tak właściwie oznacza. W rytm wspomnianej już przez nas Ustawy Hazardowej z 2017 roku, która zrewolucjonizowała również świat bukmacherski, wyłącznie podmioty posiadające oficjalną licencję Ministerstwa Finansów są w stanie świadczyć swoje usługi w pełni legalnie. Licencja, o której mówimy jest osobna dla punktów stacjonarnych (zwanych też naziemnymi), jak i Internetowych, choć część polskich operatorów posiada oba zezwolenia. Jak jednak trafić na takiego, u którego możemy grać w zgodzie z literą prawa, jeśli aktualnie nie mamy dostępu do pełnej listy usługodawców świadczących swoje usługi legalnie? Czy wszystkie legalne zakłady bukmacherskie w Polsce działają zgodnie z literą prawa?

Cechy legalnych zakładów bukmacherskich – poradnik

Szukając legalnych Polskich zakładów bukmacherskich, możemy zwrócić na kilka podstawowych aspektów charakterystycznych właśnie dla tych firm, które działają zgodnie z obowiązującym prawem i po prostu mają licencję, która na to działanie im pozwala. W związku z tym powinniśmy przede wszystkim mieć na uwadze takie aspekty, jak:

  • sposoby wypłaty środków – musimy zapamiętać sobie, że jeśli oferowane przez znalezionego przez nas podmiotu formy wypłaty środków na własne konto bankowe są inne, niż bezpośredni przelew na konto, jest to nielegalna firma – w związku z przytaczaną już przez nas ustawą bowiem przelewy są jedyną akceptowaną formą wypłacania pieniędzy na konto obstawiającego;
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl330 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl300 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE
  • sposób weryfikacji konta – legalnie działający w naszym kraju podmiot bukmacherski zobowiązuje się do przeprowadzenia pełnej weryfikacji konta użytkownika, zanim ten dokona wypłaty pieniędzy na swoje konto bankowe; typowym dla legalnego zakładu bukmacherskiego jest więc pytanie już podczas rejestracji o takie dane, jak PESEL, adres zamieszkania czy imię i nazwisko i nawet jeśli na początku nie jest wymagane załączenie fotokopii dowodu osobistego (ze względu na tak zwane konta tymczasowe, cechujące się sporą liczbą ograniczeń), w końcu będziemy musieli ją dostarczyć celem pełnego zweryfikowania naszego konta;
  • adres i domena serwisu internetowego – musimy pamiętać, że tylko legalnie działające zakłady bukmacherskie są w stanie posługiwać się domeną „.pl”. Nawet jeśli na stronę wybranego przez siebie operatora przechodzimy po wpisaniu adresu z tą właśnie końcówką, ale zostajemy przekierowani pod inny adres (na przykład w subdomenie domeny .com), musimy wiedzieć, że najprawdopodobniej mamy do czynienia z podmiotem, który w naszym kraju nie działa legalnie;
  • szyfrowane połączenie – podstawą w serwisie hazardowym, w którym często dokonujemy transakcji pieniężnych opiewających na duże sumy pieniędzy, jest szyfrowanie połączenia; wszystkie dane, które przesyłamy muszą być bezpieczne – zwłaszcza, że w ich obrębie znajduje się nie tylko nasze imię czy nazwisko, ale też chociażby PESEL czy cały dowód;

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • obecność na liście licencjonowanych firm – najlepszy wskaźnik; jeżeli dane zakłady bukmacherskie znajdują się na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów, oczywiście w ramach podmiotów uprawnionych do świadczenia tego typu usług, możemy przymknąć oko na resztę rzeczy (poza szyfrowanym, bezpiecznym połączeniem, oczywiście) – niezależnie od nich bowiem podmiot ten będzie po prostu legalny;
  • działalność sponsoringowa – nawet jeśli nie powinno to być głównym wyznacznikiem legalności, faktem jest, że jeżeli zakład bukmacherski sponsoruje jakąś większą polską drużynę, najprawdopodobniej działa legalnie – w przeciwnym wypadku nie wydawałby pieniędzy na sponsoring.

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce – gdzie i jak obstawiać mecze?

Bardzo dobrym sposobem na odnalezienie legalny zakład bukmacherski, którego oferta spełni nasze oczekiwania, a w którym rejestracja będzie w pełni bezpieczna, a o nasze dane wrażliwe po prostu nie będziemy musieli się martwić, jest przyjrzenie się temu, który spośród operatorów cieszy się największym poważaniem i zaufaniem ze strony odbiorców. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje, które doskonale to obrazują. Ci trzej naszym zdaniem najlepsi bukmacherzy w Polsce są warci sprawdzenia, oczywiście jeśli nie posiadamy tam jeszcze konta.

Legalne zakłady bukmacherskie – STS

STS (znane również pod pełną nazwą, Star-Typ Sport) w chwili obecnej jest właścicielem 50% udziałów na rynku bukmacherskim w Polsce – zawdzięcza to nie szczęściu, a po prostu solidności świadczonych przez siebie usług. Istnieje już od 1997 roku, nieprzerwanie od tego czasu świadcząc usługi stacjonarnie, a w pewnym momencie swojej działalności przenosząc je również do Internetu. Firma spełnia wszystkie założenia legalnych i bezpiecznych buków i łączy je z przyjaznym użytkownikowi interfejsem i bardzo rozbudowaną ofertą.

darmowy bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu z kodem „BETONLINE”.

Co bardzo ważne, firma podąża z duchem czasu, zmieniając się pod aktualne trendy (doskonale świadczy o tym rozwijająca się w bardzo szybkim tempie oferta e-sportowa) i wprowadzając funkcjonalności (w tym metody płatności, których w tym momencie jest całe mnóstwo) najbardziej pożądane przez obstawiających. STS cechuje wysoka przejrzystość i jasność zasad – firma wszystkie instrukcje, porady oraz zasady przedstawia w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Taka transparentność widoczna jest również w przypadku samej oferty, dobrze rozplanowanej i czytelnie przedstawionej.

Aktualny kod promocyjny w STS na darmowy zakład bez ryzyka 100 PLN to: BETONLINE. Rejestracja na www.STS.pl.

Legalne zakłady bukmacherskie – Fortuna

Fortuna jest kolejnym bukiem, którego Polscy gracze uwielbiają. Rozpoczynał swoją działalność jako bukmacher stacjonarny, po kilku latach pozyskując licencję na przyjmowanie zakładów online. Sama firma jest sponsorem wielu klubów, oraz 1 Ligi piłkarskiej. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl330 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl300 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Fortuna w sposób bardzo przejrzysty przedstawia swoją ofertę, kierowaną również do właścicieli kont tymczasowych. Bardzo fajnie przedstawia się jego aplikacja mobilna, która nie tylko pozwala dokonywać dokładnie tych samych operacji, co właściwy serwis Internetowy, ale też daje dostęp do wielu przydatnych funkcjonalności, w tym do powiadomień push, informujących nas na bieżąco co do zmian kursów czy też wyników aktualnie trwających spotkań. Rodzaje zakładów bukmacherskich jakie oferuje swoim graczom sprawia, że jest to jeden z najciekawszych wyborów dla nowych typerów.

Naturalnie rzecz biorąc, Fortuna jest wzorowym podmiotem bukmacherskim, który zachowuje wszystkie cechy legalności, w tym posiada polską domenę, wymaga pełnej weryfikacji do wypłaty środków i zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo na każdym kolejnym kroku obstawiania przez nich spotkań sportowych.

Nowy kod promocyjny w Fortunie na bonus bez depozytu to: BETONLINE. Rejestracja z kodem na www.eFortuna.pl.

Legalne zakłady bukmacherskie – Betfan

Betfan na przestrzeni wielu ostatnich lat wykreował się na naprawdę poważnie traktowaną firmę przyjmującą zakłady bukmacherskie, a jednocześnie na jednego z najbardziej rozpoznawalnych firm w naszym kraju. Zawdzięcza to między innymi swojemu podejściu do marketingu (bardzo zaangażował w niego postać Mariusza Pudzianowskiego), ale i szerokiej oraz pod wieloma względami atrakcyjnej ofercie. Betfan to też zakłady bukmacherskie o bardzo „młodzieżowym” podejściu do każdego swojego klienta – widać je tak w jego szacie graficznej, jak i sposobie prezentacji oferty.

Główną zaletą Betfan jest to, że znacząco różni się od czołówki polskich firm przyjmujących zakłady bukmacherskie. Zupełnie inaczej przedstawia zatem swoją ofertę, stanowiąc świetną opcję dla osób oczekujących dużej czytelności, ale też transparentności. Również jeżeli chodzi o zasady korzystania z niej. Betfan to przede wszystkim świetna oferta na mniej popularne wydarzenia sportowe, ale też solidne kursy tak na popularne dyscypliny, jak i te uznawane za niszowe. Wiele osób uważa go za doskonałe uzupełnienie oferty firm istniejących na naszym rynku już od wielu lat.

Od czasu powstania Betfan rozwija się w naprawdę szybkim tempie, błyskawicznie reagując na zmiany na rynku i będąc na bieżąco z tym, co aktualnie jest modne. W Betfanie założyć możemy się o wszystko, a jeśli nie ma czegoś w jego ofercie, szybko możemy to zasugerować. Nawet jeśli nie do końca jest to związane ze sportem. Właśnie to wszystko sprawia, że Betfan jest jednym z filarów, na bazie których powstaje praktycznie każdy ranking bukmacherów. Zwłaszcza że spełnia wszystkie wymagania co do legalności wzorowo i jest miejscem pewnym oraz godnym zaufania. Tak jeśli chodzi o bezpieczeństwo typującego, jak i jego środków finansowych oraz danych osobistych.

Kod promocyjny na darmowy freebet 60 PLN to: BETONLINE. Rejestracja z bonusem na www.Betfan.pl.

Legalne zakłady bukmacherskie – Fuksiarz

Spis legalnych zakładów bukmacherskich nie tak dawno temu zasilił Fuksiarz, który niemal od razu zaczął się cieszyć poważaniem wśród typujących. Jako że licencję na świadczenie swoich usług pozyskał niedawno, w jego przypadku możemy mieć pewność, że spełnia najbardziej aktualne wymagania stawiane przez Ministerstwo Finansów. Jest więc firmą nie tylko legalnym, ale i całkowicie bezpiecznym. Bez problemu więc możemy mu zaufać.

Zaletą zakładów bukmacherskich Fuksiarz jest unikatowa funkcjonalność, którą wprowadził. Chodzi o Early Payout, bardzo korzystnego dla typujących. Jeśli postawią oni na daną drużynę i zacznie ona wygrywać dwiema bramkami, zakład automatycznie zostanie rozwiązany jako wygrany. Nawet jeśli przewaga zostanie osiągnięta już w dziesiątej minucie, a do końca meczu zostanie zniwelowana. Funkcjonalność ta działa obecnie tylko wtedy, gdy obstawia się typy na koszykówkę.

Fuksiarz to jednak również szeroka oferta podstawowa i dbanie o to, by każdy klient obstawiał w komfortowych warunkach. Te są tworzone między innymi przez dawanie dostępu do funkcjonalnej aplikacji mobilnej, szerokiej selekcji form płatności, ale i świetnie funkcjonującej obsługi klienta, która zawsze pomoże i doradzi. Niezależnie od tego, z czym będzie się miało problem. Fuksiarz to zatem opcja bardzo solidna i naprawdę godna zaufania oraz atrakcyjna – zwłaszcza że jako nowa firm na rynku jeszcze bardziej musi się starać o zadowolenie swoich klientów.

Specjalny bonus 500 PLN bez obrotu na www.Fuksiarz.pl.

Legalne zakłady bukmacherskie – eWinner

eWinner to firma, która na przestrzeni kilku lat swojej działalności na polskim rynku zyskał opinię jednego z najsolidniejszych i na pewno darzonych największym zaufaniem. Jest też podmiotem – w skrócie ujmując – atrakcyjnym. Zwłaszcza dla osób, które lubią koszykówkę. Nie bez powodu jego ambasadorem jest Marcin Gortat – najpopularniejszy polski koszykarz.

eWinner angażuje się w polski sport – jest sponsorem Speedway Ekstrakliga i żużlowej eWinner 1. Ligi. Jego największą zaletą jest jednak fakt, że jest tytularnym sponsorem 2. Ligi piłkarskiej. To stworzyło dla niego furtkę do transmitowania tych rozgrywek. Jest jedynym zakładem bukmacherskim, u którego można obejrzeć transmisje 2. Ligi całkowicie za darmo. Są one udostępniane w jego aplikacji mobilnej. Co ciekawe, jest on też jedynym miejscem, w którym zobaczymy te rozgrywki. Polskie telewizje nie są bowiem nimi zainteresowane.

eWinner w swojej ofercie posiada niemal wszystko to, co oferują również inne legalne zakłady bukmacherskie online. Co więcej, sam w sobie publikuje wiadomości sportowe i bardzo aktywnie angażuje się w kontakt ze swoimi klientami. Utrzymuje go poprzez swoje kanały społecznościowe, ale też swój serwis internetowy.

Jeśli chodzi o eWinner, w jego przypadku można mieć pewność co do atrakcyjności oferty. Ta stale jest udoskonalana i aktualizowana. eWinner to też atrakcyjne bonusy bukmacherskie oraz pewność co do przyszłości. Buk wciąż jest na fali wznoszącej – nie musimy się więc obawiać tego, że zaprzestanie swojej działalności.

Aktualny kod promocyjny w eWinner to: BETONLINE. Rejestracja z bonusem 110 PLN na www.eWinner.pl.

Legalne zakłady bukmacherskie – Superbet

Superbet to kolejne doskonałe zakłady bukmacherskie, które zasługuje nie tylko na zainteresowanie, ale i zaufanie. Sam w sobie powstawał w 2009 roku, rozpoczynając swoją działalność w Rumunii, gdzie aktualnie jest firmą z największym udziałem na tamtejszym rynku. Tam właśnie posiada ponad 1200 punktów przyjmowania zakładów. Od 2019 roku funkcjonuje również w Polsce, działając w oparciu o oficjalną licencję od Ministerstwa Finansów. Spotkać go można nie tylko w Internecie – prowadzi bowiem sieć lokali stacjonarnych, aktualnie liczącą niemal 50 osobnych placówek.

Superbet to firma, która zna się na swoim fachu – i widać to już od pierwszej wizyty w jego serwisie internetowym. Prezentuje bardzo szeroką ofertę na zakłady bukmacherskie, a swoim klientom serwuje wiele udogodnień, które ułatwiają im typowanie. Wśród nich znaleźć można rozległe statystyki dotyczące zawodników, drużyn i rozgrywek, wyniki na żywo, ale i bardzo dobrze przygotowaną aplikację mobilną, dzięki której można nie tylko przejrzeć ofertę, ale i skorzystać z niej.

Superbet to również bardzo ciekawa oferta promocyjna, która jest nastawiona nie tylko na nowego typującego, ale też tak zwanych “stałych wyjadaczy”. Korzystać z niej można często, a w wielu przypadkach nawet i codziennie. To sprawia, że posiadanie konta u niego opłaca się – każdego dnia coraz bardziej. Na stronie internetowej buka możemy zarówno obstawiać, jak i przygotowywać swoje kupony do ich realizacji w punkcie stacjonarnym. To ta ostatnia opcja przez długi czas była jedyną, z której można było korzystać (buk na początku posiadał licencję wyłącznie na działalność stacjonarną – dopiero później rozszerzył ją na tę Internetową).

Operator Superbet na pewno przyciąga do siebie swoich odbiorców i jest opcją atrakcyjną. Niezależnie od tego, co się obstawia i w jaki rynek na zakłady się celuje.

Doskonały bonus 3754 PLN tylko z kodem promocyjnym BETONLINE. Rejestracja z bonusem powitalnym na www.Superbet.pl.

Legalne zakłady bukmacherskie – Forbet

forBET to firma, która jest nie tylko jednym z najbezpieczniejszych, ale i najnowocześniejszych na polskim rynku. Swoją działalność internetową rozpoczynał w 2016 roku – wtedy też zaczęły powstawać jego punkty stacjonarne (na których prowadzenie, oczywiście, również posiada stosowne zezwolenie). Spełnia wszystkie najsurowsze wymogi stawiane przez Ministerstwo Finansów, ale i sam w sobie wyróżnia się na tle innych pod względem podejścia do klienta. Praktycznie przez całą dobę można skontaktować się z nim na LIVE chacie, a i wiele innych form kontaktów jest przystępnych i naprawdę pomocnych.

forBET nie tak dawno temu kompletnie zmienił swoją szatę graficzną, co jest świetnym dowodem na to, jak dba o swoich klientów. Jest pod tym względem naprawdę wartą uwagi opcją, prezentującą całą swoją ofertę w sposób bardzo atrakcyjny i przystępny. Również dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami wzajemnymi.

W forBET mamy do dyspozycji nie tylko standardową ofertę na zakłady, ale i wszystkie popularne usługi dodatkowe. W jego przypadku zaskoczyć może również bardzo szeroka i responsywna oferta na mecze na żywo, która rzeczywiście jest dynamiczna i gwarantuje nam emocje na wysokim poziomie.

forBET to również wiele udogodnień dla typujących. Poza standardowymi statystykami, mamy u niego dostęp do naprawdę aktywnego i pomocnego czatu, z którego mogą korzystać wszyscy jego klienci. Co więcej, buk ten prowadzi swój własny blog, na którym publikuje tak wiadomości sportowe, jak i własne predykcje dotyczące nadchodzących spotkań. forBET to też świetna oferta promocyjna, ale i funkcjonalna aplikacja mobilna czy unikalna na polski rynek funkcjonalność Betmarket, w ramach której szybko można znaleźć inspirację dla własnego typowania.

Legalne zakłady bukmacherskie – eTOTO

eTOTO to kolejne legalne zakłady bukmacherskie, które w Polsce cieszy się dużym zaufaniem. Niebezpodstawnie. Swoje pierwsze kroki na polskim rynku stawiał już w 2011 roku, a od tego czasu zdołał otworzyć wiele placówek stacjonarnych i uruchomić bardzo funkcjonalny serwis internetowy. Ten jest ceniony zwłaszcza przez początkujących – przede wszystkim przez swoją czytelność i bardzo funkcjonalne rozmieszczenie prezentowanych przez niego treści.

Jednym z podstawowych atutów eTOTO od niedawna jest jego aplikacja mobilna, uchodząca za jedną z najbardziej funkcjonalnych, a jednocześnie najszybszych na rynku. eTOTO to jednak nie tylko ona, ale i szereg udogodnień, które docenią typujących – ze statystykami, wynikami na żywo, zintegrowanym czatem oraz komentowanymi przez samego Mateusza Borka rozgrywkami w sportach wirtualnych na czele.

eTOTO jest na bieżąco ze zmianami i trendami na rynku zakładów wzajemnych. Na bieżąco aktualizuje swoją ofertę, którą aktualnie tworzą nie tylko standardowe zakłady sportowe, ale i mecze dostępne w formule LIVE, sporty wirtualne oraz gry karciane. W ramach tych ostatnich obstawić można legalny poker i bogatą selekcję innych gier. Również takich, ktre nie są dostępne u konkurencji. eTOTO to również świetna oferta promocyjna i warunki kursowe, obok których ciężko jest przejść obojętnie. Zwłaszcza jeśli przy obstawianiu swoich typów celuje się w mniej standardowe rynki, w obszarze których buk ten sprawdza się zdecydowanie najlepiej.

eTOTO oczywiście działa w całości w zgodzie z polskim prawem, a na przestrzeni lat zadbał o to, by użytkownicy nie tylko byli bezpieczni, ale i czuli się tacy. Na każdym kroku w czasie korzystania z jego oferty.

Legalne zakłady bukmacherskie – LV Bet

LV Bet to kolejna, po wspomnianym powyżej STS-ie, polska firma hazardowa. Miała swój zalążek w Katowicach, choć powstała stosunkowo niedawno, bo w 2016 roku. Dysponuje oficjalną licencją przyznaną przez Ministerstwo Finansów i podobnie, jak STS świadczy swoje usługi zarówno w Internecie, jak i stacjonarnie. Jeżeli sam fakt pozwolenia ze strony Ministerstwa jest niewystarczalny, firma jest sponsorem głównym Wisły Kraków i oficjalnym sponsorem wielu innych klubów sportowych, w tym Widzewa Łódź i Piasta Gliwice.

Operator LV Bet zachęca swoich użytkowników organizowanych regularnie promocjami, a także samą swoją ofertą, która jest bardzo rozbudowana i zawiera w sobie również mniej popularne, a bardzo ciekawe spotkania nawet w mniej popularnych dyscyplinach. LV Bet dodatkowo zapewnia dostęp do transmisji meczów na żywo, co przydaje się właśnie w obstawianiu spotkań sportowych w czasie ich trwania. Od niedawna również posiada w ofercie legalne gry hazardowe jak poker czy wojna.

Rejestracja w legalnych zakładach bukmacherskich – wymagania i proces

Sam proces rejestracji w legalnych zakładów bukmacherskich jest dość prosty i intuicyjny, choć może niektórych odstraszyć swoimi wymaganiami co do informacji, które musimy podać, by przez niego przejść. Standardowy formularz rejestracyjny w zakładach bukmacherskich zakłada podanie przez nas między innymi imienia i nazwiska, PESELu, numeru telefonu oraz innych informacji tego typu, powszechnie uważanych za wrażliwe. Właśnie to budzi najwięcej wątpliwości u użytkowników i skłania ich do poszukiwania opcji, które pozwolą to przeskoczyć. Opcje te, z uwagi na fakt, że firma zobowiązana jest do zweryfikowania podawanych przez nas informacji osobowych, zazwyczaj są nielegalne.

Polskie zakłady bukmacherskie korzystają jednak ze sposobu, który pozwala im ominąć bardzo skomplikowany proces rejestracji i przenieść najbardziej nużącą jego część, związaną z przesłaniem operatorowi kopii dowodu osobistego, na sam koniec. Robią to poprzez wprowadzanie tak zwanych „kont tymczasowych”, powstałych na bazie szybkiej rejestracji, a dających dostęp do nieco ograniczonych funkcjonalności. Pełna weryfikacja konta, która w przypadku legalnych zakładów bukmacherskich zawsze zakłada podesłanie zdjęcia lub skanu dowodu, przenoszona jest wtedy na moment, w którym będzie się chciało przenieść środki z salda na wirtualnym koncie na prawdziwe konto bankowe (konieczne będzie podanie go w odpowiednim kroku rejestracji konta zweryfikowanego.

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce

Od czasu wejścia w życie pamiętnej Ustawy Hazardowej (w 2017 roku) na polskim rynku bukmacherskim zaczęło pojawiać się sporo nowych usługodawców świadczących swoje usługi legalnie – wiele takich, którzy do tej pory świadczyli swoje usługi w Polsce nie jest już jednak w stanie tego robić ze względu na brak odpowiedniej licencji. Właśnie za sprawą tego musimy mieć świadomość tego, jakiej firmie możemy zaufać. Musimy bowiem pamiętać, że zakłady internetowe nie ponoszą odpowiedzialności za to, że gramy u niego – to do nas należy granie tylko u tych podmiotów, u których będzie to w naszym przypadku legalne. Aby więc nie łamać prawa i spać spokojnie, postawmy na zaufanego operatora bukmacherskiego, co do którego legalności nie mamy żadnych wątpliwości.

5 / 5. Ocen: 12

Maniak koszykarski od co najmniej dekady, oglądam wszystko, co się da, żeby być na bieżąco. Od kilku lat w redakcji odpowiedzialny za newsy ze świata koszykówki.

Podobne newsy

1 of 15